Monter

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Monter
(praca za granicą)Numer ref.: miejsce pracy: Europa; okolice Szczecina nr ref. MS/01/20

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny w siedzibie Klienta – w siedzibie firmy pod Szczecinem oraz w siedzibie Klientów - głownie Europa
  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - naszego Klienta
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. MS/01/20  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)