Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Rolet i Żaluzji

ADECO ADAM SKOWRONO firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Blatona 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ADECO ADAM SKOWRON

Blatona 3

Warszawa

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montowaniem osłon okiennych m.in. rolet, żaluzji, moskitier i plis. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy do klienta na konsultację i wycenę. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy. Mamy za sobą setki realizacji, także przy dużych inwestycjach. W naszej ofercie znajdziesz m.in. popularne rolety kasetowe i zewnętrzne czy rolety dzień nocżaluzje drewnianeplisowane i aluminiowe, a także moskitiery.

OPIS STANOWISKA:

  • PRACA POLEGA NA MONTOWANIU ROLET, ŻALUZJI, PLIS I MOSKITIER.
  • ORGANIZACJA PRACY SAMODZIELNA LUB W ZESPOLE.
  • PRACA OD 8-16 LUB 10-18.00.
  • PRACA NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC.
  • ZAPEWNIAMY SZKOLENIE, AUTO SŁUŻBOWE I SPRZĘT DO WYKONYWANEJ PRACY.

WYMAGANIA:

  • MINIMUM ROK DOŚWIADCZENIA Z ZAKRESU MONTAŻU ROLET I ŻALUZJI;
  • UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE;
  • PRAWO JAZDY KAT.B;
  • WYSOKA KULTURA OSOBISTA;
  • UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY SAMODZIELNIE I W ZESPOLE;
  • SUMIENNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, PRACOWITOŚĆ I  DYSPOZYCYJNOŚĆ.

ZAPEWNIAMY:

  • UMOWA O PRACĘ PEŁNY ETEAT;
  • WYNAGRODZENIE OD 4000 - 5000 TYSIĘCY ZŁ BRUTTO ZA MIESIĄC.
  • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY.
  • NIEZBĘDNY SPRZĘT DO WYKONYWANEJ PRACY.
  • SZKOLENIE

Ogłoszenie archiwalne