Oferta pracy

Monter rozdzielnic elektrycznych/automatyki

GEO-KAT Sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

  • montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne o specjalności elektrycznej

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • system premiowy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji podczas realizacji ciekawych projektów w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów Twojej pracy,

  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karta Mutisport

  • ubezpieczenie grupowe

Jesteśmy nowoczesną i rozwijającą się firmą.

Stale podążamy za rozwojem rynku, oferujemy światowej klasy systemy i instalacje.

Jeżeli chciałabyś / chciałbyś dołączyć do naszego zespołu: zaangażowanych, zgranych specjalistów oraz rozwijać swoje umiejętności w obszarze Serwisu - serdecznie zapraszamy.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu zaangażowanych, zgranych specjalistów, rozwijać swoje umiejętności oraz aktywnie uczestniczyć w realizacji ciekawych i wymagających kontraktów – serdecznie zapraszamy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych poprzez kliknięcie przycisku do aplikowania.