Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter rur z umiejętnością spawania

  • Niemcy (Wesseling), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą działającą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

    Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

    MONTER RUR Z UMIEJĘTOŚCIĄ SPAWANIA
    Miejsce pracy: Niemcy (Wesseling)

    Zadania:

    • obróbka i łącznie rur, kładzenie rurociągów rafinerii
    • montaż rur na podstawie rysunku izometrycznego
    • spawanie i cięcie rur
    • różne prace pomocnicze

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe jako ślusarz, monter lub pokrewne
    • doświadczenie w obróbce i montażu rur i rurociągów
    • j. niemiecki – konieczne komunikatywny
    • umiejętność spawania

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
    • stawki godzinowe , diety , pełny pakiet socjalny
    • cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie
    • pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz przedstawiania ofert pracy.

    Informujemy, że administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest agencja pracy Tintschl Polska Sp. z o.o., ul. Waszyngtona 47A, 42-217 Częstochowa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych i jedynie w tych celach przekazywane do pracodawców polskich i zagranicznych. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.