Oferta pracy

Monter rurociągów

Multiserwis Sp. z o.o.O firmie

  • Austria

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych

  • Przygotowanie rur do spawania oraz cięcie i gięcie rur

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacja techniczną (izometrią)

  • Wykonywanie prób szczelności

  • Przygotowanie kolan <90o z gotowych elementów

  • Oznaczanie elementów kołnierzy

  • Sporządzanie prostej dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Mile widziane uprawnienie zgodne z normą EN 1591-4 dotyczące połączeń kołnierzowych

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • Wymagany certyfikat VCA lub SCC

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego / izometrycznego

  • Wymagany certyfikat HOT WORK (bezpieczeństwo prac ogniowych)

  • Mile widziane uprawnienia na podesty/zwyżki oraz na sygnalistę hakowego

  • Umiejętność pracy w maskach tlenowych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW i ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Pracę w systemie rotacyjnym 3/1 lub 4/1

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.