Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter rurociągów i konstrukcji stalowych

Energoserwis S.A.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Warsztatu, Budowy lub Projektu.

  • Montaż elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i części maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym.

  • Samodzielność w montowaniu elementów.

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurami.

  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny urządzeń i narzędzi.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnio-techniczne (budownictwo, energetyka, mechanika).

  • Mile widziane doświadczenie w prefabrykacji i montażu rurociągów i/lub konstrukcji stalowych.

  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń podstawowego wyposażenia warsztatowego. Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność i gotowość do okresowej pracy w delegacji.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego, wózków widłowych.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

  • Doświadczenie w pracy na rynku budownictwa energetycznego lub inżynierskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub inne formy zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego I zdobycie doświadczenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, oraz system motywacyjny.

  • Udział w prestiżowych projektach.

Energoserwis S.A.

Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Energoserwis S.A. Lublin jest firmą o uznanej i stabilnej pozycji rynkowej. Od 1991 roku działamy z powodzeniem na rynku energetyki i ciepłownictwa oraz budownictwa przemysłowego. Specjalizujemy się w dostawach i usługach z zakresu kotłów energetycznych, zespołów tych kotłów, konstrukcji stalowych itp. Zapewniamy swoim Klientom profesjonalną obsługę i najwyższy poziom usług. Starannie realizujemy inwestycje dbając o zachowanie wszelkich obowiązujących norm i procedur. Dbamy o pracownika i respektujemy jego wszelkie prawa wynikające z przepisów prawa pracy.

Przewiń do profilu firmy

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wiadomości prosimy o dopisek: Aplikacja Monter rurociągów i konstrukcji stalowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.