Oferta pracy

Monter rurociagów

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Prefabrykacja rurociągów przemysłowych, według rysunku technicznego oraz izometrycznego

  • Wykonywanie spoin sczepnych metoda TIG

  • Wykonywanie operacji wiercenia, gwintowania oraz frezowania

  • Realizacja procesów technologicznych oraz zadań produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi terminami

  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem przyrządów, narzędzi i urządzeń

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Znajomość armatury przemysłowej

Mile widziane

  • Umiejętność gięcia rur

  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu roboczego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)

  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych

  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Możliwość wyjazdów za granicę w ramach delegacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy