Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter Rurociągów Przemysłowych

Ward Personnel LimitedO firmie

  • Cork, Irlandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasz klient to lider na rynku instalacji sanitarnych i rurociągów w Europie.

Opis stanowiska:

Samodzielny montaż rurociągów przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego na obiektach farmaceutycznych. Montaż rur ze stali nierdzewnej - kwasowki. Wymiary rur od 0.5"- 6" cali

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
  • Samodzielne czytanie rysunku izometrycznego
  • Odpowiedzialność, dokładność, dbałość o szczegóły
  • Minimalnie 2 lata doświadczenie samodzielnego montażu z rysunku izometrycznego.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o irlandzka umowę o prace ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi.
  • Stawka początkowa €24.34 na godzinę plus nadgodziny płatne 150% (€36.70) po 39 godzinie plus dieta €120 tygodniowo
  • 45 tygodniowo
  • Polskojęzyczna obsługę
  • Zagwarantowane mieszkanie (płatne przez pracownika - wynajmujemy cale mieszkania, każdy pracownik ma własny pokój) – zakwaterowanie w granicach €100-€110 tygodniowo. Ogolny koszt z dojazdem do pracy (wynajem samochodu) ok €150.
  • Pomoc przy organizacji spraw administracyjnych na miejscu, odbiór z lotniska, spotkania w urzędach - numery rejestracyjne oraz sprawy podatkowe.

Ogłoszenie archiwalne