Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Rurociągów Przemysłowych

Ward Personnel Limited

30 00032 000 brutto / mies.
  • Dublin, Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielny montaż rurociągów przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego na obiektach farmaceutycznych. Montaż rur ze stali nierdzewnej - kwasówki. Wymiary rur od 0.5"- 6" cali

Nasze wymagania

  • Obowiązkowe doświadczenie przy rurach nierdzewnych

  • Samodzielne czytanie rysunku izometrycznego

  • Odpowiedzialność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • Minimalnie 2 lata doświadczenie samodzielnego montażu z rysunku izometrycznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o irlandzka umowę o prace ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi.

  • €25.02/h ,Nadgodzinny płatne 150% plus dieta 181€ tygodniowo

  • 60+ godzin tygodniowo

  • Polskojęzyczna obsługę

  • Zagwarantowane mieszkanie (płatne przez pracownika - wynajmujemy cale mieszkania, każdy pracownik ma własny pokój)

  • Pomoc przy organizacji spraw administracyjnych na miejscu, odbiór z lotniska, spotkania w urzędach - numery rejestracyjne oraz sprawy podatkowe.

Dostępne tanie linie lotnicze praktycznie z każdego zakątka Polski: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Rzeszów, Warszawa, Wrocław.