Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter rurociągów

"ZINKPOWER SZCZECIN" SP. Z O.O.

  • Stanisława Dubois 23, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Stanisława Dubois 23

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • montaż rurociągów stalowych w hali produkcyjnej

  • utrzymanie sprzętu i stanowiska w należytym stanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe

  • minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie – montaż rurociągów stalowych (przy braku doświadczenia w pracy przy rurociągach istnieje możliwość zatrudnienia jako pomocnik montera)

  • znajomość rysunku technicznego i rysunku izometrycznego

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze – metoda 135, 136 lub 141

  • mile widziane doświadczenie w montażu rur ze stali nierdzewnej, stopów miedzi

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

  • dokładność, samodzielność, sumienność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w warunkach warsztatowych

  • premie uznaniowe

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • pakiet socjalny, posiłki profilaktyczne, karty multisport

Więcej informacji pod nr telefonu: 91 814 01 30 lub 607 280 286

Oferty prosimy kierować za pośrednictwem przycisku aplikowania lub na adres:

ZINKPOWER Szczecin Sp. z o.o.

ul. Dębogórska 5

71-717 Szczecin

ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Dębogórskiej 5, to firma działająca na rynku od 1999 roku, specjalizująca się w usługach cynkowania ogniowego.

Przewiń do profilu firmy