Ta oferta pracy jest nieaktualna od 868 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter rusztowań

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Budros Sp. z o.o. Gdańsk od 18 lat realizuje montaże rusztowań w Niemczech.
Posiada zarejestrowany oddział w Herne – Nadrenie Westfalia.
Informacje o firmie na stronie www.budros.pl.

W związku z rozwojem firmy na rynkach zagranicznych poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • Montaż rusztowań w obiektach przemysłowych, elektrowniach

Wymagania:

  • Uprawnienia montera rusztowań – książeczka montera rusztowań
  • Certyfikat SCC/VCA
  • Okres pracy potwierdzony świadectwami pracy w zawodzie monter rusztowań - minimum 2 lata doświadczenia w pracy za granicą na obiektach przemysłowych w Niemczech
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka niemieckiego – pierwszeństwo wyjazdu

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego, opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zwrot podatku w Niemczech
  • Bezpłatne, dobre zakwaterowanie, odzież roboczą, narzędzia

CV prosimy przesłać na adres
eksport@budros.pl

P.B.MiR „BUDROS” Sp. z o.o.
80-156 Gdańsk, ul. Kozietulskiego 1
tel .+48 58 326 10 47 lub
fax +48 58 326 10 50

Odpowiadamy na CV tylko osób które spełniają w/w kryteria.

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się