Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Rusztowań

  • Miejsce pracy: Francja ok. Marsylii, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych. Główna działalność firmy jest prowadzona w Polsce, we Francji i Niemczech.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    MONTER RUSZTOWAŃ (z uprawnieniami)
    Miejsce pracy: Miejsce pracy: Francja ok. Marsylii

    Obowiązki

    • montaż i demontaż rusztowań typu Lahyer
    • praca na budowie przy wymianie izolacji przemysłowych w zakładach przemysłowych
    • montaż pomostów roboczych i zabezpieczanie ich barierami
    Wymagania
    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • uprawnienie na montaż rusztowań - warunek konieczny
    • umiejętność montażu rusztowań typu Lahyer
    • dobry stan zdrowia – praca na wysokości
    • mile widziane aktualne badania wysokościowe
    Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
    • zatrudnienie na dłuższy okres czasu
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • pracę w polskim zespole
    • zorganizowany transport i zakwaterowanie
    • bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy
    • zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
    • wsparcie polskiego koordynatora
    • 100 € premii za polecenie pracownika
    • wynagrodzenie ok. 2 500 euro netto
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

    Wyrażam również zgodę, aby  spółka IPF Group SA oraz inne spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”