Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter rusztowań

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 09.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Budros Sp. z o.o. Gdańsk od 18 lat realizuje montaże rusztowań w Niemczech.
    Posiada zarejestrowany oddział w Herne – Nadrenie Westfalia.
    Informacje o firmie na stronie www.budros.pl.

    W związku z rozwojem firmy na rynkach zagranicznych poszukujemy:

    Opis stanowiska:

    • Montaż rusztowań w obiektach przemysłowych, elektrowniach

    Wymagania:

    • Uprawnienia montera rusztowań – książeczka montera rusztowań
    • Certyfikat SCC/VCA
    • Okres pracy potwierdzony świadectwami pracy w zawodzie monter rusztowań - minimum 2 lata doświadczenia w pracy za granicą na obiektach przemysłowych w Niemczech
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Znajomość języka niemieckiego – pierwszeństwo wyjazdu

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego, opiekę medyczną
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zwrot podatku w Niemczech
    • Bezpłatne, dobre zakwaterowanie, odzież roboczą, narzędzia

    CV prosimy przesłać na adres
    [email protected]

    P.B.MiR „BUDROS” Sp. z o.o.
    80-156 Gdańsk, ul. Kozietulskiego 1
    tel .+48 58 326 10 47 lub
    fax +48 58 326 10 50

    Odpowiadamy na CV tylko osób które spełniają w/w kryteria.

    top