Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter rusztowań

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie monter rusztowań

  • Uprawnienia do montażu rusztowań (polskie – dotyczy pracy w Niemczech) lub Basic Scaffolder (holenderskie) – dodatkowy atut

  • Certyfikat VCA (dotyczy pracy w Holandii i Belgii) – w razie braku pomagamy w jego uzyskaniu

To oferujemy

  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, certyfikaty, naukę języków obcych, dofinansowanie do dalszego kształcenia)

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Regularne zjazdy do Polski

  • Ciągłość zatrudnienia – długoletnie projekty

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego w Niemczech – Kindergeld

  • Transport na miejsce pracy i dobry standard zakwaterowania

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Wsparcie opiekunów przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc formalno-prawną dotyczącą realizacji projektu

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED i możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne