Oferta pracy

Monter rusztowań przemysłowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

14 70018 200 brutto / mies.
  • Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Marzy Ci się praca za granicą, ale nie znasz języka? Masz doświadczenie jako monter rusztowań, albo chcesz się rozwijać w tym kierunku? Jeśli tak to zgłoś się do nas, by porozmawiać o nowej pracy!

Masz wybór - praca Niemcy / Holandia / Belgia

Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: w pełni wyposażone mieszkania z pokojami jednoosobowymi, opiekę polskich kordynatorów, a także darmowy transport na miejscu.

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontażu rusztowań typu Layher

  • praca w 3 osobowych zespołach

Wymagania pracodawcy

  • chęci i możliwości pracy za granicą

  • gotowości do pracy na wysokości

  • uprawnienia Steigerbouwer A lub uprawnienia monterskie MB

  • mile widziany aktualny certyfikat VCA lub SCC

Pracodawca oferuje

  • pracę na podstawie polskiej umowy o pracę bez pośredników

  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport,

  • zarobki 1700-2700 euro na rękę na miesiąc plus dodatkowe benefity,

  • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

  • możliwa praca w nadgodzinach,

  • system rotacyjny: 3-4 tygodnie pracy i 1 tydzień wolnego

  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy

  • opieka polskich koordynatorów na miejscu

  • dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy