Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter rusztowań

  • Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Szwecja/Francja

    Obowiązki

    • Montaż rusztowań na obiektach przemysłowych - elektrownie, rafinerie, itp.

    Wymagania

    • Minimum dwa lata doświadczenia w montażu rusztowań obiektach przemysłowych
    • Mile widziane uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu montażu rusztowań
    • Znajomość zasad BHP obowiązujących na obiektach przemysłowych

    Oferujemy

    • Możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne - Szwecja, Francja, Niemcy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie przemysłowym
    • Transport i zakwaterowanie na projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

    bottom