Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter rusztowań

OCE-GROUP POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż oraz demontaż rusztowań w obiektach przemysłowych, elektrowniach

Nasze wymagania

  • brak lęku wysokości

  • gotowość wyjazdu w delegacje do Niemiec i na terenie Polski

  • uczciwość oraz rzetelność

  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy

  • prawo jazdy kat. C- dodatek do wynagrodzenia

To oferujemy

  • zakwaterowanie

  • pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego

  • odzież roboczą i narzędzia

  • transport do miejsca pracy na terenie Niemie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość stałej współpracy

  • praca w zmotywowanym zespole