Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter samochodowych linii produkcyjnych

Stal-Systems S.A. w restrukturyzacji

10 00014 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż elementów linii produkcyjnych, urządzeń itp.

  • Realizacja ulepszeń technicznych maszyn

  • Modernizacja maszyn oraz linii produkcyjnych

  • Przeglądy prewencyjne i remont maszyn oraz linii produkcyjnych

  • Kompletowanie i transport materiałów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Wykształcenie zawodowe

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Samodzielność oraz kreatywność w podejmowaniu działań.

  • Sumienności, terminowości, rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia na zwyżki, podesty ruchome, wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę, w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie od 10 000,00 tys. do 14 00,00 tys. złotych miesięcznie.

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet medyczny

Miejsce pracy: Niemcy