Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter ścian i konstrukcji modułowych

Silverback Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szwecja, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SilverBack jest firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wykwalifikowanej kadry technicznej, specjalistów z zakresu prac elektrycznych, mechanicznych oraz budowlano-konstrukcyjnych, a także pracowników fizycznych do realizacji największych inwestycji w Europie.

SilverBack istniejąc na rynku europejskim od 2012 roku, może pochwalić się uczestnictwem w licznych projektach o strategicznym znaczeniu dla rozwoju regionu.

Aktualnie posiadamy siedziby w czterech krajach europejskich, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Danii oraz Polsce. W ramach swojej działalności staramy się zapewnić ciekawe oferty pracy z korzystnymi warunkami zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy:
Monterów ścian i konstrukcji modułowych

Obowiązki:

  • Montaż ścian, konstrukcji modułowych oraz płyt warstwowych
  • Wykonywanie pomiarów, przycinanie i montowanie elementów ze stali i drewna
  • Posługiwanie się narzędziami takimi jak: piły (szablasta, taśmowa), wyrzynarki, pilarka tarczowa, pistolety silikonowe
  • Obsługa wózków widłowych i nożycowych
  • Wykonywanie zleconych prac zgodnie z ustalonymi standardami jakości
  • Przestrzeganie zasad i procedur firmy, a także zasad BHP
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku montera ścian i sufitów działowych/modułowych (min. 1 rok)
  • Znajomość systemów i umiejętność korzystania z narzędzi stosowanych przy montażu ścian i sufitów modułowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów pracy
  • Stosowanie się do przepisów BHP
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do wykonywania prac na wysokościach (working at heights)
  • Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień/certyfikatów takich jak: MEWP/IPAF, wózki widłowe)
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
  • Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
  • Nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
  • Nieodpłatne loty rotacyjne
  • Nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
  • Organizacja wszystkich niezbędnych formalności
  • Pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne