Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - serwisant elektronicznych systemów alarmowych

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 24.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ALTEST oferuję pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Montaż instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, w szczególności instalacji elektronicznych systemów alarmowych (SSWN, STVD, SKD, SAP).
    • Serwisowanie oraz konserwacje elektronicznych systemów alarmowych (SSWN, STVD, SKD, SAP).
    • Diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii.
    • Instalacja i aktualizacja oprogramowania.
    • Sporządzanie protokołów z wykonywanych prac.
    • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
    • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
    • Dużym atutem będzie wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Komunikatywność, rzetelność, dokładność, zaangażowanie.
    • Zdolność pracy pod presją czasu, konsekwencja w działaniu.
    • Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

    Oferujemy:

    • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Szkolenia.
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.