Oferta pracy

Monter - Serwisant instalacji HVAC

Bema - Tech Marcin BednarekO firmie

  • Zawiła 56
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bema - Tech Marcin Bednarek

Zawiła 56

Kraków

Firma BEMA-Tech zajmuje się projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem instalacji wraz z automatyką dla systemów wentylacji, klimatyzacji, kotłowni, węzłów ciepłowniczych oraz instalacji przemysłowych.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie i serwisowanie systemów branży HVAC
  • serwisowanie kotłowni grzewczych
  • serwisowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • montaż instalacji elektrycznych oraz tras kablowych
  • prefabrykacja szaf zasilających i sterowniczych
  • diagnozowanie usterek oraz wykonywanie napraw z zakresu instalacji grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń w tym automatyki
  • uruchamianie i regulacja nowo instalowanych urządzeń branży HVAC
  • dokonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

Wymagania:

  • doświadczenia w diagnostyce i naprawie urządzeń z zakresu instalacji HVAC
  • chęć rozwoju w zakresie systemów grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych
  • znajomość elektryki, automatyki z zakresu urządzeń HVAC
  • posiadanie świadectw kwalifikacyjnych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia na podesty ruchome będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • duże możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego (szkolenia zawodowe, szkolenia producentów urządzeń),
  • pomoc w zdobyciu uprawnień zawodowych

Informacje dodatkowe:
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu odpowiedniego terminu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy