Oferta pracy

Monter / Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.O firmie

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Senatorska 13/15

Warszawa

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. są wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, internet, rozrywka, gastronomia. W związku z realizacją i obsługą szeregu inwestycji budowlanych na terenie całej Polski poszukuje kandydata na stanowisko:

Monter/Serwisant Klimatyzacji i Wentylacji

Obowiązki:

  • Diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu klimatyzacji i wentylacji lub przy technicznym nadzorze instalacji klimatyzacyjnych/chłodniczych
  • Znajomość sterowników oraz komponentów automatyki central wentylacyjnych (El-Piast, Carel, Siemens, Jonhson Controls)
  • Znajomość systemów VRF, Multisplit, Split czołowych producentów (Daikin, Toshiba, Fujitsu, Mitsubishi, Hitachi, LG, Gree, Fuji itp.)
  • Wykształcenie techniczne
  • Certyfikaty ze szkoleń
  • Uprawnienia SEP i F-Gaz
  • Umiejętność lutowania twardego
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca na terenie całej Polski)
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe.

Proszę o umieszczenie na swoim CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. z Grupy ZPR podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym. Aplikacje bez odpowiedniej klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy:

1. Administratorem danych jest Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorska 13/15

2. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest:
  • przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych,
  • przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych.
3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
  • przepis prawa – w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy,
  • zgoda – w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy.
4. Odbiorcy danych:
  • Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z Grupy ZPR Media, Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. udostępni Pani/Pana dane dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty.
  • Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.
5. Prawa związane z przetwarzaniem danych
  • prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania
  • prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV poniższą, zaznaczając TAK:.
Proces rekrutacji pracowników – zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym.
Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie e-maila: [email protected]
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy