Logo Pracuj.pl

Monter - Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane INSTALBUD Waldemar WoźniakO firmie

8 500–10 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane INSTALBUD Waldemar Woźniak

Międzyleska 6

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych typu split , multi split , VRV/VRF , szaf klimatyzacji precyzyjnej , chillerów ,kurtyn powietrznych, wentylatorów, central wentylacyjnych wraz z automatyką , nawilżaczy powietrza

Nasze wymagania

  • Znajomość branży , chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Certyfikat dla personelu FGAZ-owy wydany przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę ,
  • Dobrze wyposażony samochód serwisowy,
  • Pracę w zespole dwuosobowym ( spełniamy wymagania przepisów BHP)
  • Praca w dni robocze w godzinach 7.00-15.00 na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego (bez dyżurów)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz uzyskanie uprawnień branżowych
  • Przyjazną pracownikom atmosferę pracy w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane INSTALBUD Waldemar Woźniak

Działamy w branży klimatyzacyjno - wentylacyjnej od 1998 roku we Wrocławiu oraz na terenie Dolnego Śląska .

Od 1998 roku wykonaliśmy między innymi ponad 100 systemów klimatyzacji typu VRV/VRF oraz 50 systemów wentylacji mechanicznej.

Obecnie serwisujemy we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego ponad 60 obiektów wyposażonych w systemy klimatyzacji i wentylacji w tym: Sky Tower , ZUS Wrocław , Nowy Szpital Wojewódzki , Toyota Motor Manufacturing Poland .

Monter - Serwisant klimatyzacji i wentylacji, Międzyleska 6, Krzyki, Wrocław