Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Serwisant Klimatyzacji - Urządzeń Chłodniczych

Ward Personnel LimitedO firmie

8090 brutto / godz.
  • Dublin, Irlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Serwis oraz montaż klimatyzacji na obiektach komercyjnych

  • Praca samodzielna oraz w grupie z innymi monterami oraz pomocnikami.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Rzetelność i praca zarówno w grupie jak i samodzielnie

  • Umiejętność lutowania twardego oraz testowania instalacji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość urządzeń firm Daikin oraz Mitsubishi

To oferujemy

18 - 20 euro na godzinę plus nadgodziny po 39 godzinie w tygodniu płatne 150%

Irlandzka, bezterminowa umowa o prace

Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych

Cotygodniowe wypłaty

Ward Personnel Limited

Praca dla firmy zajmujacej sie dostarczaniem, montazem oraz najwyzszej klasy serwisem maszyn CNC do obróbki metalu. Lider na lokalnym rynku, firma z wieloletnim doswiadczeniem.

Przewiń do profilu firmy