Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Serwisant

Trade Technology Jakub Kaczmarek

4 0008 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i serwis instalacji przemysłowych,

  • Diagnozowanie usterek

  • Konserwacja oraz naprawy urządzeń przemysłowych

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • Pomoc techniczna dla działów utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach monterskich,

  • Odpowiedzialność,dyspozycyjność,zaangażowanie,

  • Czynne prawo jazdy kat.B,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Gotowość do delegacji służbowych zarówno na terenie kraju i zagranicy,

  • Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości,

  • Mile widziane uprawnienia SEP,

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub w systemie B2B

  • Rozwój zawodowy w rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy międzynarodowych projektach

  • W pełni wyposażone auto serwisowe,

  • Indywidualny system premiowy,

O nas

TRADE TECHNOLOGY to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się montaż uruchamianiu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz projektowaniu instalacji stałych wyposażenia hal produkcyjnych.