Oferta pracy

Monter - Serwisant

LSJ HR GROUP O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta firmy z branży produkującej myjnie bezdotykowe poszukuje montera - serwisanta.

Monter - SerwisantNumer ref.: Miejsce pracy: województwo łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Montaż i modernizacja myjni bezdotykowych,
  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Usuwanie bieżących awarii,
  • Telefoniczne wsparcie klienta.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość układów wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych,
  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi,
  • Zaangażowanie i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do pracy w elastycznym systemie czasu pracy,
  • Dobra organizacja pracy.
  • Obsługa komputera i multimetru.

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w naprawach maszyn czyszczących lub myjni,
  • Doświadczenie w obsłudze gazowych urządzeń cieplnych,
  • Uprawnienia cieplne, gazowe lub elektryczne.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego plus comiesięczne premie uzależnione od ilości montaży,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, narzędzia i elektronarzędzia,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczania grupowego na życie (PZU), opieki medycznej
  • Luxmed),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę wśród najlepszych specjalistów w branży myjniowej.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia rekrutacji, na które aplikuję. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne