Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Serwisant Pomp Ciepła

WISCOP sp. z o.o.

4 2008 500 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów

prace hydrauliczne

prace elektryczne

przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

Wymagania:

hydraulika nie ma przed Tobą tajemnic

masz doświadczenie w montażu pomp ciepła i klimatyzacji

nie boisz się wyzwań

branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!

posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV – mile widziane

posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane

sumiennie wykonujesz swoje obowiązki

lubisz pracę zespołową

jesteś osobą zdeterminowaną do działania

To oferujemy

Oferujemy:

będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej

obejmiesz samodzielne stanowisko

otrzymasz umowę o pracę

będziesz pracować w 2 osobowym zespole

wsparcie techniczne

ciągłość pracy

stałość zleceń

profesjonalne narzędzia pracy

samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego na start

karta Multisport, ubezpieczenie grupowe - już po pierwszym miesiącu pracy

opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

pracę poniedziałek - piątek w godzinach 8:00-16:00

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

wiscop.pl