Oferta pracy

Monter - Serwisant Systemów Zabezpieczeń

NADKOMO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku współpracownika lidera dwuosobowego zespołu
  • instalacja systemów teletechnicznych wraz z uruchomieniem Domofony, KD, CCTV
  • rozwiązywanie problemów technicznych, serwis, konserwacja
  • wsparcie współpracowników w obszarze technicznym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer, profesjonalne narzędzia)
  • praca w mniejszych zespołach
  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Dystrybutora firmy VIMAR/ELVOX w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w instalacji systemów teletechnicznym (np. domofony, KD, cctv, elektryka, telekomunikacja, sieci LAN, branża budowlana) oraz umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy