Oferta pracy

Monter/Serwisant urządzeń

Bitstream Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Składanie, skręcanie, konfiguracja urządzeń,

  • Testowanie urządzeń,

  • Montaż elementów THT na stanowisku lutowniczym,

  • Uruchamianie oraz testowanie prototypów,

  • Pakowanie i inne czynności związane z produkcją,

  • Naprawa serwisowa urządzeń w procesie produkcyjnym oraz poprodukcyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne,

  • Znajomość podstaw elektroniki oraz komponentów elektronicznych,

  • Umiejętność posługiwania się lutownicą,

  • Zdolności manualne w zakresie pracy z elementami precyzyjnymi,

  • Atutem będzie umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (oscyloskop).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań,

  • Umowa o pracę oraz premie za wyniki.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy