Oferta pracy

Monter sieci ciepłowniczej

Veolia Energia Warszawa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonuje czynności związane z usuwaniem awarii;

  • Wykonuje prace związane z budową, przebudową oraz naprawą sieci ciepłowniczej oraz urządzeń ciepłowniczych;

  • Zapewnia prawidłową eksploatację majątku ciepłowniczego, w tym wykonuje: przeglądy, konserwację, kontrolę parametrów, lokalizację uszkodzeń sieci, sprawdzenie zasadności zgłoszeń i reklamacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: zawodowe - techniczne / kierunek - sanitarne;

  • Wiedza praktyczna: technologia budowy sieci ciepłowniczych oraz węzłów cieplnych;

  • Wiedza z zakresu spawalnictwa oraz montażu sieci ciepłowniczych;

  • Uprawnienia energetyczne Grupa II E;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pakiet benefitów, w tym: ubezpieczenie NNW oraz opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i inne.

  • Pracowniczy Program Emerytalny (w pełni opłacany przez Pracodawcę).

  • Opiekuna w procesie wdrażania.

  • Bezpieczne środowisko pracy potwierdzone zewnętrznymi audytami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne