Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter sieci GSM

Mesoworks

18 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, uruchamianie, likwidacja i demontaż sprzętu telekomunikacyjnego

  • Montaż instalacji GSM na masztach i wieżach telekomunikacyjnych

  • Doprowadzanie linii zasilającej, uziemienia, oznakowania

  • Sprawdzanie przewodów zasilających i światłowodów

  • Wykonywanie zlecenia na terenie Belgii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy

  • Certyfikat IRATA (międzynarodowy certyfikat do pracy na wysokości)

  • Certyfikat VCA (lub gotowość uzyskania certyfikatu)

  • Uprawnienia do obsługi podnośników nożycowych

  • Własna działalność + ważne zaświadczenie A1

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód

  • Własne narzędzia i ubrania robocze

To oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa

  • Stała opieka polskiego koordynatora

  • Pomoc w organizacji wyjazdu i przy znalezieniu zakwaterowania

  • Czas pracy ok. 45 h/tydzień

  • Fakturowanie 14 dni/ 14 dni

O nas

Mesoworks jest firmą budowlano-techniczną, która powstała z myślą o kompleksowej realizacji projektów na terenie całej Europy, a w szczególności w Belgii. Zapewniamy dużą ilość zleceń dla naszych podwykonawców. Dzięki szerokiej sieci kontaktów oraz aktywnie prowadzonemu marketingowi, stale pozyskujemy nowe, atrakcyjne zlecenia!