Logo Pracuj.pl

Monter Sieci i Instalacji Gazowych

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Oława
    Oława, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach związanych z budową oraz przebudową sieci i instalacji gazowych,
  • kontrola stanu technicznego sieci i instalacji gazowych,
  • udział w pracach związanych z naprawą oraz usuwaniem awarii na sieciach i instalacjach gazowych,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz rejestrowanie zadań w udostępnionej aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji grupy 3 (gazowe) lub gotowość do jego uzyskania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany),
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność w działaniu, dbałość o powierzony sprzęt.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy o podobnym profilu.

To oferujemy

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premia miesięczna i kwartalna,
  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych,
  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych,
  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej,
  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dodatkowy urlop

Dokumenty aplikacyjne prosimy rejestrować on-line poprzez APLIKUJ do 15 czerwca 2022 roku.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie oraz największą spółką GK PGNIG. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Monter Sieci i Instalacji Gazowych, Oława