Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Sieci Kanalizacyjnej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

    Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

    Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

    Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

    Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:
    (Pion Ścieków/Zakład Sieci Kanalizacyjnej/Oddział Eksploatacji Przepompowni Ścieków)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 208/17

    Główny zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac konserwacyjno remontowych urządzeń technologicznych w obiektach pompowych Zakładu oraz obiektów towarzyszących;
    • prace warsztatowe polegające na obróbce metali, skrawaniu, toczeniu, ręcznej obróbce elementów, pracy naprawczej w obiektach technologicznych w tym na czynnych obiektach pływających, obsłudze urządzeń stanowiskowych;
    • utrzymanie we właściwym stanie technicznym przynależnych obiektów, maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi w tym: demontaż, czyszczenie, malowanie i mycie części i podzespołów;
    • prowadzenie dokumentacji przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych urządzeń wraz z wpisami w książkach pracy maszyn.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia zawodowego;
    • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji E gr I, II i obsługę suwnic;
    • zaangażowania w wykonywaną prace;
    • podstawowej znajomości obsługi maszyn warsztatowych (wiertarka, szlifierka, frezarka, tokarka itp.);
    • prawo jazdy kat. B.

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
    • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji;
    • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO);
    • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny;
    • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój;
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej;
    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie;
    • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi poprzez przycisk APLIKUJ wpisując w temacie wiadomości
    "Monter sieci kanalizacyjnej"

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.