Monter Sieci Telekomunikacyjnych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 25.10.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 24.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • prace związane z budową sieci teletechnicznych światłowodowych,
    • prace związane z budową sieci teletechnicznych miedzianych.

    Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

    • mile widziane doświadczenie w pracach monterskich, budowlanych,
    • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
    • zaangażowania,
    • dyspozycyjności (zdarzają się jedno i dwutygodniowe wyjazdy na terenie Polski) i samodzielności,
    • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B. lub wyższe,
    • mile widziane uprawnienia operatora koparki, koparko-ładowarki lub minikoparki.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
    • możliwość doskonalenia zawodowego,
    • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
    • możliwość dzielenia się wiedzą oraz rozwoju osobistego w ramach dynamicznej organizacji,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.