Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Sieci Teletechnicznych

MAX INVEST SP. Z O. O.

4 4005 200 brutto / mies.
  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowa sieci teletechnicznej kabli miedzianych i światłowodowych

  • Budowa kanalizacji teletechnicznej

  • Lokalizacja uszkodzeń, naprawa i konserwacja sieci teletechnicznej

  • Prace na wysokości powyżej 3m

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi oraz elektronarzędzi

  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku montera lub pokrewnym

  • Podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji teletechnicznych – miedzianych, światłowodowych, radiodostępowych.

Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych wykonawców infrastruktury łączności w Polsce. Ponad 30-letnia obecność na rynku zobowiązuje do świadczenia usług najwyższej jakości, dlatego też firma posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny do tego typu działalności.