Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter sieci wod-kan. - Pracownik ogólnobudowlany

NEWFLOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Firma specjalizująca się w nowatorskich technologiach remontów i napraw komunalnej i przemysłowej infrastruktury technicznej, jak również hydrotechnicznej i środowiskowej,

  • praca związana z wykonaniem w obiektach infrastruktury technicznej napraw i remontów wewnętrznych powierzchni komór, studni i zbiorników (uszczelnienia, iniekcje. Montaż wykładzin specjalistycznych w tym: zapraw mineralnych i systemowych okładzin kamiennych, murowanych oraz z tworzyw sztucznych). Ponadto linowe modernizacje przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych jak wykładziny rękawowe lub relaining,

  • praca w kilkuosobowych samodzielnych zespołach technicznych,

  • praca wyjazdowa na terenie całej Polski oraz na obszarze Unii Europejskiej (Austria, Niemcy).

Nasze wymagania

  • wskazane doświadczenie w pracy na budowie, preferowany monter sieci wodociągowych/ kanalizacyjnych lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie z zakresu (murarz, tynkarz lub prace wykończeniowe obiektów),

  • praca na terenie całej Polski, w systemie delegacji,

  • praca na terenie Austrii i Niemiec,

  • zaangażowanie i sprawność fizyczna. Praca zadaniowa podejmowanie wyzwań.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat B lub C.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania i kraju wykonywania pracy (od 4500 zł netto/msc. wzwyż),

  • zakwaterowanie podczas delegacji,

  • posiłki regeneracyjne w formie karty żywieniowej przedpłaconej Edenred,

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie NWW dla pracownika i członków rodziny.

Newflow Sp. z o.o. przedsiębiorstwo realizujące prace w obszarze infrastruktury, specjalizujące się w naprawach, remontach i renowacjach bezwykopowych sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych poszukuje osoby na stanowisko Monter sieci wod-kan. - Pracownik ogólnobudowlany.

Więcej informacji o firmie na www.newflow.com.pl

Przewiń do profilu firmy