Logo Pracuj.pl

Monter Sieci Wodociągowej

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka AkcyjnaO firmie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

Stanisława Mikkego 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zamykanie i otwieranie zasuw dla prac planowych oraz prac awaryjnych
  • powiadamianie Odbiorców wody w związku z planowym lub awaryjnym wyłączeniem dostawy wody
  • poruszanie się w czynnym pasie ruchu drogowego
  • praca na głębokości i wysokości powyżej 3m
  • prowadzenie pojazdu służbowego w tym prowadzenie pojazdów przy użyciu sygnałów uprzywilejowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie techniczne o profilu sanitarnym lub pokrewne)
  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziany 5 – letni staż w prowadzeniu pojazdów)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą o 135 letniej tradycji!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

(Pion Wody – Zakład Sieci Wodociągowej- Oddział Dyspozytorni i Pogotowia)

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aktualne oferty pracodawcy
69/21

Monter Sieci Wodociągowej, Stanisława Mikkego 4, Warszawa