Monter Sieci Wodociągowo-Kanalizacyjnej w Zakładzie Eksploatacji Sieci

MPWiK S.A.O firmie

  • Na Grobli 19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

MPWiK S.A.

Na Grobli 19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • praca przy usuwaniu awarii wodociągowo-kanalizacyjnych na terenie miasta Wrocławia,

  • obsługa urządzeń pomocniczych – pomp, agregatów, przecinarek spalinowych itp.,

  • obsługa map, rejestrowanie i raportowanie czasu pracy z użyciem urządzeń mobilnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe: kierowca, monter, hydraulik,

  • prawo jazdy kat. C,

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • umiejętność współpracy w dużym zespole,

  • dyspozycyjność,

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • uprawnienia SEP gr.1, gr.2, w zakresie eksploatacji.

To oferujemy

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,

  • praca w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie,

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku,

  • karta Multisport,

  • dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe umiejętności?

Chętnie dzielisz się doświadczeniem?

Przewiń do profilu firmy

  • Praca w systemie dwuzmianowym po 8 godzin (druga zmiana co 6 tygodni).

  • Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie CV.