Oferta pracy

Monter sklejki podłogowej lub wykładziny PCV

Volvo Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mydlana 2

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Montaż sklejki lub wykładziny w autobusach miejskich i turystycznych

  • Wycinanie i przygotowywanie materiału

  • Inne prace wykończeniowe przy budowie autobusu

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy przy użyciu narzędzi ręcznych stolarskich lub tapicerskich (np. noży)

  • Gotowość do współpracy z członkami zespołu

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat

  • Umowa o pracę

  • Premia miesięczna w zależności od wyników firmy

  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły i usprawnienia

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Prywatna opieka medyczna wraz z przychodnią na terenie firmy

  • Możliwość dojazdu do pracy dwoma autobusami miejskimi lub pociągiem

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników Volvo

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Volvo Buses stawia sobie za cel, aby każdego dnia miliony ludzi mogły dotrzeć do celu podróży. Pewnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska. Chcemy coś zmienić na lepsze, będąc pionierem w obszarze przyszłych zrównoważonych rozwiązań transportowych. Chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć, każdego dnia gwarantując na całym świecie dyspozycyjność i niezawodność. Volvo Buses jest liderem największej od dziesięcioleci zmiany technologicznej w dziedzinie transportu publicznego, oferując rozwiązania elektromobilności. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy