Monter sklejki podłogowej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 2, Mydlana, 51-502 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Volvo Buses Polska

    Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

    Volvo Buses stawia sobie za cel, aby każdego dnia miliony ludzi mogły dotrzeć do celu podróży. Pewnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska. Chcemy coś zmienić na lepsze, będąc pionierem w obszarze przyszłych zrównoważonych rozwiązań transportowych. Chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć, każdego dnia gwarantując na całym świecie dyspozycyjność i niezawodność. Volvo Buses jest liderem największej od dziesięcioleci zmiany technologicznej w dziedzinie transportu publicznego, oferując rozwiązania elektromobilności. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

    Volvo Polska - Centrum Przemysłowe poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    01
    Czego oczekujemy?

    • Zdolności manualnych
    • Umiejętności pracy przy użyciu narzędzi ręcznych stolarskich
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania i sprzęt

    02
    Jakie będą Twoje zadania?

    • Montaż sklejki w autobusach miejskich i międzymiastowych
    • Wycinanie i przygotowywanie materiału
    • Inne prace wykończeniowe przy budowie autobusu

    03
    Co oferujemy?

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Stabilne zatrudnienie i bezpieczne warunki pracy
    • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i uprawnień
    • Przyjazne miejsce pracy z szacunkiem dla człowieka
    • Pracę w nowoczesnej fabryce z placówką medyczną, stołówką, terenami rekreacyjnymi (miejsca grillowe i boiska sportowe)

    Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

    #DobraPraca
    VolvoVolvo Polska Sp. z o. o.
      ul. Mydlana 2,
    51-502 Wrocław,
    Poland
    +48 (71) 302 17 00
    www.pracujwvolvo.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volvo Polska Sp.z o.o. w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa tj. art. 22(1) Kodeksu Pracy dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volvo Polska Sp. z o.o. dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Zgodnie z wymogami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej zwanym RODO informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: VOLVO POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (51-502) przy ulicy Mydlanej 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Dane osobowe zostaną udostępnione zespołowi rekrutacyjnemu. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa (kodeks pracy) jest obligatoryjne a ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości przetworzenia przez VOLVO podanych danych. Może Pan/Pani wycofać swoją zgodę w każdym czasie, co będzie się wiązało z brakiem możliwości przetworzenia podanych dodatkowo danych w procesie rekrutacji lub też braku możliwości udziału w przyszłych rekrutacjach. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich przenoszenia, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzoru. Ponadto, przysługuje Pani/Panu sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Więcej informacji o tym jak VOLVO przetwarza Pani/Pana dane: https://www.volvogroup.com/content/dam/volvo/volvo-group/markets/global/en-en/careers/volvo-recruitment-online-privacy-policy/Polish-Recruitment-Privacy-Notice-new.pdf