Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Ślusarz

PE-System Justyna Lewicka

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Starogardzka 16A

Zblewo (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac monterskich / ślusarskich na zgodność z dokumentacją konstrukcyjną i założonym procesem technologicznym

  • pomiar części mających istotny wpływ na jakość wyrobu na zgodność z dokumentacją techniczną

  • przygotowywanie do montażu i montaż elementów wg rysunku technicznego

  • przygotowanie elementów plastikowych do spawania oraz proste prace spawalnicze

  • obróbka mechaniczna detali produkcyjnych

  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

  • wykonywanie niezbędnych prac około produkcyjnych

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku produkcyjnym

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość, odpowiedzialność

  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego

Mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy (UDT)

  • doświadczenie w spawaniu i pracy na maszynach CNC

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 20-letnim stażem

  • miejsce pracy: Zblewo

  • szansę na rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • niezbędne narzędzia pracy

  • trwałe, stabilne zatrudnienie

Jesteśmy firmą z 100% kapitałem Polskim, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, wykonujemy szereg prac i usług dla wielu gałęzi przemysłu chemicznego , drogowego oraz innych. W naszym zakładzie w Zblewie produkujemy zbiorniki, desorbery, absorbery filtry oraz wiele innych produktów. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: ślusarza - montera.

Przewiń do profilu firmy