Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - Spawacz

  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Biała Rawska, Drzewica, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Uniejów, Warta, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żychlin, Rzgów, Brzeziny, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.
 Męczy cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości – dołącz do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

MONTER - SPAWACZ
Teren działania: cała Polska i wyjazdy Zagranica

Masz doświadczenie i chcesz pracować?
Masz doświadczenie i chcesz awansować?
Nie masz doświadczenia i chcesz się nauczyć?
Chcesz zarabiać, mając stałą pracę?
Jeśli tak to Oferta dla Ciebie

Opis stanowiska:

  • Prace monterskie, spawalnicze na obiektach naszych klientów
  • W przypadku spawacza – uprawnienia
  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • Praca na stanowisku monter/ spawacz z możliwością awansu na BRYGADZISTĘ i KIEROWNIKA

Wymagania:

  • Chęć i zdolność do pracy w delegacji
  • Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
  • Zdolność do pracy fizycznej w warunkach podwyższonej temperatury, hałasu oraz zapylenia
  • Czynne prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Chęć nauki przy braku doświadczenia mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, urlopy, świadczenia
  • Legalne zatrudnienie, brak przestojów
  • Organizację wyjazdów oraz w załatwianie wszystkich formalności
  • Ubrania robocze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr. 101, poz. 926, ze zm.)