Oferta pracy

Monter Spawacz

Rockfin Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i spawanie konstrukcji stalowych (głównie zbiorników ciśnieniowych i zbiorników prostopadłościennych ze stali węglowej i nierdzewnej)

  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich na hali produkcyjnej

  • Sczepianie elementów

  • Spawanie metodą MIG MAG

  • Praca na hali w pełnym wymiarze godzin

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Montera, Spawacza MIG MAG, Ślusarza lub pokrewnym

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Umiejętność spawania konstrukcji stalowych i zbiorników metodą MIG MAG

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Umiejętność sczepiania

  • Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

Mile widziane

  • Umiejętność spawania metodą TIG

  • Mile widziane umiejętność obsługi prasy krawędziowej oraz zwijarki do blach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)

  • Pożyczki z ZFŚS

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów

  • Możliwość wyjazdów za granicę w ramach delegacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy