Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Spawacz

INTER PLAY KAMIL KWIETNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Geodetów 10, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Geodetów 10

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

• przygotowywanie elementów do obróbki (przycinanie, trasowanie, gratowanie, szlifowanie)

• spawanie aluminium metodą TIG oraz/lub stali metodą MIG

• montaż składowych elementów zabudowy

• kontrola jakości wykonanych prac

Nasze wymagania

• odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość i samodzielność

• sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

• praca zgodnie z wytyczonym harmonogramem

• dbanie o wysoką jakość produktów

• znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym

To oferujemy

• pracę jednozmianową w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

• szkolenie wstępne

• codzienne wsparcie brygadzisty

• stabilne warunki zatrudnienia

• możliwość rozwoju

• pracę całoroczną na nowoczesnej hali produkcyjnej

• po okresie próbnym - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system motywacyjny, prywatna opieka medyczna oraz kartę MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy, do naszego Zespołu poszukujemy nowych pracowników na stanowisko SPAWACZ-MONTER przy produkcji zabudów pojazdów specjalistycznych oraz zabudów kamperowych.