Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Spawacz instalacji sanitarnych

"R & J ENGINEERING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma R&J Engineering Sp. z o. o.  oferuje swoim Klientom kompleksową realizację obiektów w zakresie technicznego wyposażenia obiektów przemysłowych; budynków użyteczności publicznej, biurowych i handlowo-rozrywkowych w zakresie : instalacji sanitarnych, CO, CT, WL, wod.-kan., wentylacji, instalacji tryskaczowych i hydrantowych, odwodnienia dachu i kanalizacji podposadzkowej w systemie Geberit i Wavin, instalacji odprowadzenia skroplin, izolacje termiczne i zimnochronne oraz wiele innych prac instalacyjnych zgodnych ze sztuką budowlaną . R&J Engineering Sp. z o.o. powstała w 2007 roku .Firma zatrudnia 25 osób na umowę o pracę a także na umowe zlecenie..

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych- obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność, punktualność oraz chęć pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie : umowa o pracę /umowa zlecenie
  • Szkolenia w dziedzinie instalacji sanitarnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne