Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Spawacz

NAFTO SP Z O OO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowiskach:

Monter - SpawaczNumer ref.: Nr ref.: 1/MS/2021

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze – warunek konieczny;
  • staż pracy minimum 1 rok przy spawaniu i montażu rurociągów technologicznych na podobnych budowach;
  • szkolenie SCC/VCA lub SSG – mile widziane;
  • szkolenie Hotwork – mile widziane;

Zakres obowiązków:

  • spawanie rurociągów ze stali czarnej i nierdzewnej oraz montaż rurociągów technologicznych na planowanej budowie w Finlandii w czasie remontu postojowego w okresie od 12.04.2021 do 30.05.2021;
  • w przypadku stanowiska spawacz – konieczność wykonania próbek spawalniczych przed zatrudnieniem - na terenie warsztatu w Krakowie.
CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i zastrzegamy sobie prawo do wewnętrznej weryfikacji posiadanych kwalifikacji.

Ogłoszenie archiwalne