Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter-Spawacz

Tech-Metall GmbH & Co.KG

  • Werlte , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji podzespołów do maszyn rolniczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG i lub elektroda 111

  • Dobra znajomość rysunku technicznego na stanowisku montera

  • Sumienność, dokładność i samodzielność

  • Zaangażowanie w wykonywana prace

  • Aktualne certyfikaty nie są wymagane.

  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy

  • Znajomość języka niemieckiego niewymagana, ale mile widziana

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na warunkach Niemieckich

  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy.

  • Zwracamy koszty testów na covid

Na rynku niemieckim działamy od kilkunastu już lat. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/monterów. Jesteśmy otwarci, elastyczni, ale działamy według określonych reguł świadczących o wysokich standardach naszej pracy.

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji udzielimy Państwu telefonicznie (mówimy po polsku).

Więcej o firmie:http://www.techmetall.de/kontakt