Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Monter / Spawacz

NIWAO firmie

  • Paso de los Toros, budowa nowej papierni, Urugwaj

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie w montowaniu rurociągów/ w spawaniu rurociągów i konstrukcji (metoda TIG, stal nierdzewna i węglowa)

  • Praca na podstawie rysunku technicznego

  • Znajomość izometrii

Nasze wymagania

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze

  • Uprawnienia do obsługi zwyżek/podestów ruchomych

  • Dokładność, samodzielność i rzetelność wykonywanych działań

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i konsekwencja w działaniu

  • Dyspozycyjność

  • Brak uzależnień, samo zdyscyplinowanie

To oferujemy

  • Pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku światowym ,

  • Stabilne zatrudnienie, stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

Warunki projektowe – budowa papierni w Paso de los Toros, Urugwaj

  • zakwaterowanie,

  • przeloty oraz transport lokalny,

  • narzędzia pracy oraz ubrania robocze,

  • 2 posiłki w ciągu dnia na stołówce,

  • po 10 tygodniach pracy na projekcie 10 dni urlopu w Polsce + przeloty

  • opiekę medyczną na budowie

  • nadzór przez polskiego brygadzistę