Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter-spawacz (zbiorniki paliwowe)

  • Dilsen-Stokkem, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spawacz - monter (zbiorniki paliwowe)
    Miejsce pracy: Dilsen-Stokkem
    Nr ref:CS/10/17

    Opis stanowiska:

    • Spawanie zbiorników paliwowych dla stacji benzynowych metodą MIG/MAG.
    • Spawanie impulsowo metodą MAG.
    • Spawanie stali czarnej (90% czasu pracy), stali nierdzewnej (10% czasu pracy) - grubość materiału: 5-15 mm.
    • Produkcja nowych i naprawa starych zbiorników.
    • Obsługa maszyny do walcowania stali.
    • Obróbka stali (polerowanie spawów).
    • Montaż elementów konstrukcji na podstawie rysunku.
    • Transport montowanych i spawanych elementów oraz zbiorników przy pomocy suwnicy.
    • Prace ślusarskie:cięcie, wiercenie, szlifowanie.

    Wymagania:

    • Doświadczenie: min. 3 lata w pracy na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
    • Zdolność spawania na szczelność i pod rentgen.
    • Umiejętność obsługi suwnicy.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
    • Umiejętność malowania natryskiem hydrodynamicznym - jako atut.
    • Własny samochód - mile widziany.
    • Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Pracę na długi okres.
    • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
    • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
    • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
    • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
    • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
    • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin), pracę na 2 zmiany.
    • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
    • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

    Dodatkowe informacje:

    • Praca od zaraz!
    • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.