Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter stacji elektroenergetycznych 110kV - 400kV

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valard Polska Sp. z o.o.

    Firma Valard Polska Sp. z o. o. wchodząca w skład Grupy Quanta Services, Inc. (NYSE PWR), jest wiodącym na rynku amerykańskim /  kanadyjskim dostawcą kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

    W związku z rozwojem firmy w Polsce obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Monter stacji elektroenergetycznych 110kV - 400kV (pierwotne, wtórne)

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac w zakresie montażu rozdzielni WN i NN,
    • montaż szaf i kabli w obszarze obwodów wtórnych,
    • montaż, naprawa i konserwacja stacji transformatorowych,
    • praca na wysokości

    Nasze oczekiwania:

    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia SEP powyżej 1kV,
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całej Polski i za granicą.

    Mile widziane:

    • przebyte szkolenia i kursy w zakresie montażu aparatury,
    • doświadczenia przy montażu konstrukcji stalowych oraz przy wykonywaniu innych prac eksploatacyjnych,
    • doświadczenie w pracy na obiektach PSE, PGE, ENERGA, ENEA, TAURON.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie (wynagrodzenie podstawowe plus dodatki/ premie)
    • zwrot kosztów przejazdów, zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) wraz z wyżywieniem na projektach/ w trakcie projektów
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów w kraju i za granicą,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.